Skype un PayPal uzsāk sadarbību, nodrošinot jaunu līdzekli Pārskaitīt naudu

Mēs — Skype darba grupa — strādājam, lai padarītu jūsu ikdienu vienkāršāku un efektīvāku. Tāpēc esam izstrādājuši līdzekli Pārskaitīt naudu — Skype līdzekli, kuru izmantojot sarunas gaitā varat pārskaitīt naudu jaunākajā mobilajā programmā Skype, izmantojot pakalpojumu PayPal.

Turpmāk, ja nepieciešams draugam atmaksāt naudu par kino biļetēm vai māsai pārskaitīt naudu par kopējo dāvanu mammai, jums vairs nevajag papildus programmai Skype atvērt pārlūkprogrammu vai bankas programmu, lai sāktu maksājumu. Sākot no šodienas, mēs piedāvājam iespēju pārskaitīt naudu programmā Skype, izmantojot pakalpojumu PayPal. Sarunājoties ar draugiem vai ģimenes locekļiem pa mobilo tālruni, pavelciet tā ekrānā pa labi, pieskarieties vienumam Pārskaitīt naudu un izpildiet naudas pārskaitīšanas procesu.

Pirmo reizi, kad pārskaitāt naudu līdzeklī Pārskaitīt naudu, ir jāapstiprina atrašanās vieta. Ja līdzeklis Pārskaitīt naudu ir pieejams jūsu atrašanās vieta, PayPal konts ir jāsaista ar Skype profilu. Naudas pārskaitījuma apstrāde notiek pakalpojumā PayPal, un nauda jau drīz ir ceļā pie saņēmēja.

Lai veiktu naudas pārskaitījumu, ir nepieciešama mobilās programmas Skype jaunākā versija, savukārt draugi vai ģimenes locekļi, kuri ir naudas pārskaitījuma saņēmēji, var izmantot jebkuru Skype versiju. Ja jums vai draugam, kurš ir naudas saņēmējs, vēl nav PayPal konta, brīdi, kad pirmo reizi izmantojat līdzekli Pārskaitīt naudu, tiek piedāvāts izveidot kontu.

Lai izmantotu līdzekli Pārskaitīt naudu, gan jūsu, gan saņēmēja dzīvesvietai ir jāatrodas kādā no 22 valstīm*, kurās tiek atbalstīts līdzeklis Pārskaitīt naudu, un nepieciešamības gadījumā tiek veikta valūtas konvertācija. Ja pārskaitāt naudu no ASV, piemēram, kādai personai Eiropā, tiek piedāvāta iespēja pārskaitīt naudu eiro valūtā.

Neatkarīgi no pārskaitījuma mērķa — pārskaitīt meitai naudu par studijām ārzemēs, atmaksāt draugam izdevumus par iepirkšanos veikalā vai jebkāds cits no miljoniem iespējamu iemeslu — līdzeklis Pārskaitīt naudu ir vienkārši lietojams un efektīvs. Lejupielādējiet programmas Skype jaunāko versiju savā iPhone vai Android ierīcē un izmēģiniet līdzekli tūlīt pat vai arī uzziniet vairāk par to, kā darbojas līdzeklis Pārskaitīt naudu.

Send Money on SkypeLasiet PayPal emuāra ziņu un rakstiet atsauksmes Skype kopienā.

* Līdzeklis Pārskaitīt naudu pašlaik tiek atbalstīts šajās valstīs: ASV, Kanāda, Apvienotā Karaliste (Džērsija, Gērnsija, Menas sala), Austrija, Beļģija, Kipra, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Īrija, Itālija, Latvija, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Portugāle, Sanmarīno, Slovākija, Slovēnija un Spānija.