Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Videosõnumitega saad olla olemas millal iganes, kus iganes.

Skype’i eesmärgiks on hoida inimesi üksteisele lähedal, kuid isegi parim tehnoloogia ei suuda lahendada probleemi liiga tihedate ajagraafikute või vastamata kõnede puhul. Kas on olnud hetki, kui oled soovinud öelda lastele: „Head ööd“, kuid oled hoopis reisil ja lennukis kõrgel taeva kohal? Või oled tahtnud soovida isale sünnipäevaks õnne, kuid ei leia õiget hetke? Või märkasid midagi huvitavat ja soovisid seda sõbraga jagada?

Skype aitab sul suhelda oma lähedastega ka siis, kui graafikud ei klapi.

Meil on hea meel teatada, et videosõnumite testiperiood on nüüdseks läbi saanud ning sellest on tänasest saanud täieõiguslik uus (ja tasuta!) lisavõimalus Skype’i Windowsi töölaua, Windows 8, Maci, iPhone’i, iPadi, Androidi ning Blackberry rakendustes. Nagu miljonid kasutajad üle maailma, kes on videosõnumeid juba proovinud ja saatnud, saad ka sina nüüdsest videosõnumeid salvestada ja oma sõprade ning lähedastega jagada. Ja seda isegi siis, kui nad ei ole hetkel saadaval. Parim on seejuures see, et sõbrad-tuttavad saavad sinu videosõnumit vaadata koheselt pärast Skype’i sisselogimist. Skype’i videosõnumid on lihtsad ja mugavad ning sinu sõnum on nähtav vaid sellele kontaktile, kellele selle läkitasid.

Videosõnumid on nüüd saadaval kõigile Skype’i kasutajatele. Võimalik on saata ja vastu võtta nii palju sõnumeid kui süda soovib – ja seda täiesti tasuta. See kõik on võimalik loomulikult kõigil neil platvormidel või seadmetel, kus on Skype.

Skype’i videosõnumid pakuvad uut ja suurepärast võimalust hoida sidet pere ja sõpradega elu kõige tähtsamatel momentidel. Saada videosõnum oma sõpradele ja perele juba täna – see on lihtne. Saad jäädvustada olulise mälestuse, luua südantsoojendav meenutus või lihtsalt öelda sõbrale või pereliikmele: „Soovin et oleksid siin“, isegi siis, kui nad ei ole hetkel online:

Skype’i videosõnumi salvestamine on lihtne:

  • Esmalt vajuta nupul „Videosõnum“.
  • Seejärel vajuta salvestusnuppu, et salvestada enda videosõnum.
  • Saad salvestada kuni kolm minutit pika sõnumi, mille saad enne saatmist üle vaadata. Kui soovid, saad sõnumi kustutada ja uuesti salvestada, kuni oled sellega täielikult rahul.
  • Kui oled valmis, siis vajuta ümbrikuikoonil, et videosõnum saadetud saaks.

Et Skype’i videosõnumitest rohkem teada saada, uuri KKK artiklit (ingl.k) meie klienditeeninduse lehel. Nagu alati, oleme huvitatud ka teie tagasisidest. Andke meile teada, mida meie videosõnumitest arvate – tagasiside on oodatud meie Skype Community lehel (ingl. k) või jagage oma mõtteid läbi Facebooki (ingl. k) või Twitteri.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s