Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype ja Lync: Ühendame elutoa nõupidamisteruumiga

Meil on hea meel teatada, et tänasest saavad Skype’i ja Lync’i kasutajad üle maailma suhelda üksteisega sõltumata kasutatavast platvormist. Lync-Skype ühendamise abil saavad Skype’i kasutajad ühenduda enda kolleegite, partnerite ja klientidega, kes kasutavad Microsofti kommunikatsiooniplatvormi Lync. Lync ühitab telefoni- ja videokõned, Lynci koosolekud, kohaloleku ja kiirsõnumside (IM) ühes hõlpsalt kasutatavas kliendis ja on kasutusel rohkem kui 90-s firmas Fortune Global 100-st.

Nagu Tony Bates, Skype divisjoni president oma veebruarikuises Lync’i konverentsi avakõnes ütles, on inimesed meie tulevikukommunikatsiooni nägemuses keskseks punktiks. Selleks aga, et see visioon realiseeruks, usume, et on tähtis muuta tehnoloogia taas inimkeskseks, võimaldades nii era- kui ärikasutajatel ja juhtidel kasutada tehnoloogiat vastavalt nende vajadustele – elutoast nõupidamisteruumini.

See on meie esimene samm – ühendades Skype’i globaalse haarde Lync’i suurkasutajate võimalustega, võimaldamaks Skype’i kasutajatel ühenduda oma ärikontaktidega.

Kuidas see töötab?

Et suhelda enda kontaktidega, kes kasutavad Lync’i, vajad uusimat Skype’i tarkvara, mis on saadaval meie kodulehel, ja Microsofti kontot. Hetkel toetavad Lync-Skype ühilduvust Skype Windowsile ja Macile, teistele platvormidele lisame Lync-Skype ühilduvuse varsti.

1. samm: Logi sisse Skype’i enda Microsofti kontoga. Kui sul on juba olemasolev Skype’i konto, siis saad selle liita enda Microsoti kontoga, kui esimest korda Microsofti kontoga sisse logid. Kui sul on mitu Skype’i kontot, sest kasutad ühte töö ja teist isiklike vestluste jaoks, siis kindlasti logi sisse selle Microsofti kontoga, mida sa soovid liita vastava Skype’i kontoga.

Skypelync1

2. samm: Lync’i kontakte saad otsida ja lisada kasutades nende e-postiaadressi.

skypelync2

3. samm: Kui oled leidnud inimesed, kellega soovid ühenduda ning nad on sinu kontaktisoovi vastu võtnud, võid alustada nendega tekstivestlust või teha neile kõne.

Skypelync3

Lync-Skype ühendamine eemaldab piirangud, mida tekitavad eri seadmed, rakendused ja võrgud ja mis takistavad inimestel üksteisega ühendumast nende enimkasutatud seadmete kaudu. Pannes inimesed tagasi suhtluskogemuse keskele – nende poolt kasutatava tehnoloogia asemel – lubame sul ühenduda enda kontaktidega, kasutades Skype’i parimaid funktsioone – tekstivestlus ja helikõned. Nüüd saad töötada täpselt nii nagu tahad. Aja jooksul lisame ka uusi funktsioone, meie järgmiseks prioriteediks on videokõned.

Otsime alati võimalusi, kuidas parendada teie kogemust ja jälgime hoolikalt tagasisidet, mida annavad meile kasutajad. Et olla kursis värskeimate Skype’i uudistega jälgi meid Twitteris ja Facebookis või liitu meiega Skype Community‘s (ingl. k.). Kui oled IT administraator või Lync’i kasutaja ja soovid lisainfot, vaata ka Lync’i meeskonna blogisse ja Lync.com’i.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s