Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Järgmine peatükk Skype’i ja Messengeri ühinemisloos

Skype ühendab inimesi terves maailmas. Oleme uhked, et rohkem kui 280 miljonit inimest on valinud Skype’i, et suhelda igakuiselt oma lähedastega.

Naudime, et just Skype aitab inimestel naerda, jagada lugusid või veeta lihtsalt koos aega. Sestap oleme me põnevil, et ka suur hulk Messengeri kasutajaid meie Skype’i perega liitub. Teatasime möödunud aasta novembris , et Skype ja Messenger on ühinemas ning tutvustasime võimalust logida Skype’i sisse oma Microsofti kontoga.

Soovime, et kõigil Messengeri kasutajatel oleks Skype’iga positiivne kogemus – Skype’i abil on võimalik suhelda veelgi paindlikumalt, veelgi rohkematel seadetel ja platvormidel, sh Windows, Mac, iOS, Windows Phone, Android ja varsti ka BlackBerry.

Messengeri liitmine Skype’iga Windows’i platvormil algab alates 8. aprillist*. Protsessi lõpuleviimiseks kulub eeldatavalt paar nädalat. Alustame esmalt oma inglisekeelsetest klientidest ning lõpetame Brasiilia klientidega 30. aprillil või hiljem.

Skype pakub mitmeid ka juba Messengeri kasutajatele tuttavlikke võimalusi nagu emotikonid, grupivestlused, ekraani jagamine. Lisaks usume, et Skype’i kasutamise juures on veel rida positiivseid omadusi:

  • Tekstivestluse ajalugu
  • Võimalus muuta ja eemaldada sõnumeid
  • Võimalus jagada faile ja kontaktinformatsiooni
  • Videokõned ja tekstivestlus Facebook’i sõpradega
  • Grupivideokõned

Aitame Messengeri kasutajaid igati, et Skype ka neile mugavalt tuttavaks saaks – siin on näiteks üks tore õpetus.

Skype Messenger

Julgustame Messengeri kasutajaid lisaks Skype installimisele oma arvutitesse proovima seda ka oma mobiiltelefonidel.

Abi ja nõu Skype’i ja Messengeri ühinemise teemal leiab Skype Support lehelt. Soovime, et kasutajad jagaksid oma kogemusest ka tagasisidet – selleks saab lehel Skype Help menüüst valida “Give Feedback”, kuhu oma mõtted kirja panna saab.

*Välja arvatud Hiina, kust Messenger ära ei kao.

3 thoughts on “Järgmine peatükk Skype’i ja Messengeri ühinemisloos

  1. Ma ei ole veel märganud et Skype pakuks “Messengeri kasutajatele tuttavlikke” emotikonide võimalusi – see on isiklike emotikonide lisamist. Kas Skype’il on mingeid plaane ka nende Messengeri kasutajate, kes oma suhtlusprogrammi just selle võimaluse pärast armastavad,lepitamiseks või sõidetakse meist lihtsalt nö teerulliga üle?

  2. Mihkel Sirel said 3 years ago

    Tänud tagasiside eest – isiklikke emotikone Skype’i tõepoolest lisada ei saa. Kindlasti üritame tulevikus uusi võimalusi lisades arvestada ka kasutajatepoolse tagasisidega.

  3. altairi-ga nõus, üks suurimaid miinuseid on jah skype juures see, et on vaid valitud emotikonid ja needki ei ole just parimad…:/

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s