Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype iPhone'ile ja iPadile: alla laaditud üle 120 miljoni korra… ja siin taas uus versioon

Vastavalt Gartneri viimatisele uuringule peaks “nutiseadmete” (nii telefonide kui tahvelarvutite) müük maailmas jõudma 82 miljonini sellel ja 1,2 miljardini järgmisel aastal. Selle statistika taustal polegi eriti üllatav, et Skype iPhone’ile ja iPadile on meie kõige populaarsemad platvormid ning neid on alla laaditud juba 120 miljonit korda. Alates piltide jagamise funktsionaalsuse väljatoomisest paar kuud tagasi on seda võimalust kasutatud juba üle 20 miljoni foto jagamiseks. Iga kolmas iPhone/iPadi omanik kasutab Skype’i vähemalt korra kuus ning Distimo andmetel on Skype iPhone’i rakenduste kõigi aegade TOP10s.

Tänaseks heaks uudiseks on Skype 4.2.1 iPhone’ile ja iPadile. Kui eelmine versioon tõi pigem pisiparandusi ja toe suurema ekraaniga iPhone 5’le, siis selles uuenduses on mõned suuremad ja tihtipeale soovitud funktsioonid:

Konto ja kontaktid
Kui sa pole enne Skype’i kasutanud, ära muretse – uue Skype’i konto saab nüüdsest teha rakenduses endas, otse su telefonis/tahvelarvutis.

Teine võimalus on logida sisse Microsofti kontoga. Sisselogituna on võimalus liita oma Outlook.com/Windows Live Messenger konto olemasoleva Skype’i kontoga. Edaspidi on kõik sõbrad koos ühises kontaktinimekirjas ning pole vaja žongleerida erinevate rakenduste, kasutajanimede või paroolidega – Microsofti konto koondab nad kõik.

iOS iPhone5.jpg.jpeg

Tekstvestlus ja emotikonid
Tekstvestluste pidamiseks on Skype väga hea ning aina paremaks läheb – nüüd saab juba teele pandud teksti parandada, juhul kui mõni viga sisse lipsas. Lihtsalt hoia näppu “katkise” teksti peal ja muutmisvorm avaneb automaatselt. Kui sa oled oma Skype’i ja Microsofti kontod ühendanud, saad tšättida ka Windows Live Messengeri kasutajatega.

Lisaks on emotikonid nüüd viimaks ka iOS’is! Emotikoni saab tekstile lisada vastavast nupust – koodi teadma ei pea. Nendel aga, kel on “retina”* ekraaniga seade, näevad ka emotikonide animeeritud versiooni.

Skype iPhone’ile ja Skype iPadile on saadaval iTunes’i rakendustepoes. Tagasiside on meie jaoks oluline ja suureks abiks – leiad meid näiteks Twitterist, Facebookist ja näiteks Skype Support Networkist (ingl.k.).

* Retina-ekraaniga seadmed: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5; iPod Touch (4.-5. generatsioon) ja iPad (3.-4. generatsioon).

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s