Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Androidi tahvelarvutitele oma Skype

Uus päev, uus väljalase – täna Skype 3.0 Androidile. Nagu korduvalt räägitud, püüame Skype’i kasutamise teha nii mõnusaks kui saab ja nii paljudel seadmetel kui võimalik. Arvestades, kui palju kasutatakse Skype’i videokõnedeks ja helistamiseks tahvelarvutitel, oli tagumine aeg “tahvlite” suuremat ekraani mõistlikumalt kasutama hakata.

Uues versioonis on popimatel tahvelarvutitel (nt Samsung Galaxy Tab 2, Google Nexus 7, Acer Iconia, Asus Transformer Prime, Motorola Xoom ja Sony S) kasutada täiesti uus kasutajaliides, mis muudab igasuguse jagamise – hetked, naeratused, fotod – mugavamaks ja toredamaks mistahes ekraanisuurusega.

Teine oluline v3.0 uuendus on meie audiokoodeki (SILK) tugi. SILK on ehitatud spetsiaalselt inimkõne edastamiseks, seda igasuguste netiühenduste kaudu. Tänu sellele peaks kõnekvaliteet tahvelarvutitel oluliselt paranema, ja seda isegi siis, kui ühendus on kehvavõitu.

Väike demo:

Loodame, et need uued omadused võimaldavad paremini kasutada kõike, mis Skype juba oskab: videokõned, tšättimine, fotode, videote ja failide saatmine ning kõned mobiil- ja lauatelefonidele (väga mõistliku hinnaga, muide).

Skype 3.0 Androidile saab all laadida avades Google Play rakendustepoe või söötes oma nutiseadmele sisse alloleva QR-koodi.

Anna tagasisidet, leia lisainfot ja nippe-nõuandeid, kuidas Skype’i kasutada: Twitter, Facebook ning Skype Support Networki (ingl. k.).

S21Android-QR.png

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s