Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype Windows Phone 8-le: proovi järele!

Kaks nädalat tagasi sai maha hõigatud, et Skype Windows Phone 8-le on peagi väljas. Oma olemuselt on ta sarnane meie uue Windows 8 põlvkonnaga: kiire-moodne-ilus ja hea.

Windows 8 tagasiside on olnud positiivne ja tore, ent väga selgelt on teada antud, et Windows Phone 8 versiooni tahaks umbes nüüd ja kohe.

Niisiis – tänasest alates on Skype Windows Phone 8 esmaversioon rakendustepoes olemas. Tegemist ei ole päris lõpliku väljalaskega, ent annab väga selge suuna, milline uus rakendus on ning lisaks tavapärastele võimalustele tulevad välja ka mõned uued, nt integratsioon telefoni rakendusega Inimesed (People Hub) ja ühendatud, Windows Live Messengeri sõpru sisaldav kontaktinimekiri.

Mis eriti hea – isegi kui rakendus on suletud, on sul võimalus saada infot sissetulevate kõnede ja sõnumite kohta.

Kui kõik on tehtud ja lõplik versioon väljas, jõuab Skype’i mobiiliklient päris uue verstapostini:
– on võimalik olla alati kättesaadav: vestlused ei lähe kaduma – võrgus saab olla ka siis, kui rakendus kinni,
– rakendus on mugav kasutada: uus Skype on “nullist” ehitatud, et kasutada kõiki võimalusi, mida Windows Phone 8 pakub, lisades sellele ilusa, selge ja moodsa kasutajaliidese,
olulised inimesed on kogu aeg “pildil”: tšättimist võid alustada aadressiraamatust, uusi vestlusi saab jälgida avaekraani infoblokkides (Live Tiles).

WindowsPhone8.png

Seega, kui sul on Windows Phone 8 telefon (ja nad on Eestis juba müügil), laadi värske Skype Windows Phone 8-le alla ja proovi järele. Ja kui lõppversioon ka valmis, anname kohe teada.

Anna tagasisidet, leia lisainfot ja nippe-nõuandeid, kuidas Skype’i kasutada: Twitter, Facebook ning Skype Support Networki (ingl. k.).

Meie “mehaanikute meeskond” annab lähemalt teada, millega lõppversiooni juures tuleb veel vaeva näha: Skype Preview for Windows Phone 8

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s