Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Aita Skype'l ja Peace One Day'l rahu propageerida

Meil on siin Skype’is hea meel, et saame mängida olulist rolli rahumissioonis nimega Peace One Day. Tegemist on nüüdseks juba kolm aastat tegutsenud organisatsiooniga, mis propageerib vägivallata maailmakorda ja mille üks eesmärkidest on inspireerida tervet generatsiooni ehitama ühist ja jätkusuutlikku maailma. Selle eesmärgi nimel aitasime 2010. aastal luua õppematerjalide kogumiku (Global Education Resource), et seda saaks kasutada õpetajad, kes levitavad kultuuridevahelise koostöö, maailmakodanike ja vägivallast loobumise ideid. Oleme saanud positiivset tagasisidet tuhandetelt õpetajatelt, kes neid materjale nüüd oma õppekavades kasutavad.

Peace One Day unistuseks on see, et kõikidel koolidel oleks ligipääs sellele tasuta kogumikule ja Skype tahab aidata neil seda unistust täide viia. Samas vajame selleks ka Sinu abi ning seetõttu käivitasime rahvusvahelisel rahupäeval, 21. septembril meie esimese “Skype rahu heaks” toetuskampaania. Kõiki kogutud annetusi kasutatakse selleks, et Peace One Day õppematerjalid (Global Education Resource) jõuaks võimalikult paljude õpetajateni üle maailma.

Skype for Peace from Startnext on Vimeo.

Annetused algavad 10 dollarist ja Skype lisab igale annetusele omalt poolt võrdse summa, kuni lisatud raha kogusumma ulatub 100 000 dollarini. Annetusi saab teha 21. novembrini. Lisainfot meie kampaania ja aitamisvõimaluste kohta leiab veebilehelt www.skypeforpeace.org.

Et Peace One Day eesmärki veelgi rohkem toetada, tulevad appi ka meie kolleegid Microsoftist, kes on käivitanud programmi “Spark Peace Movement“. Selle eesmärgiks on anda noortele inimestele kogu maailmas võimalus saada eraannetajatelt rahalisi vahendeid, et korraldada oma kogukonnas rahu propageerivaid projekte.

Palun julgusta ka Sina oma sõpru ja peret tegema “Skype rahu heaks” kampaania raames oma annetust. Skype ja Peace One Day kuulutavad lõpptulemused välja teisipäeval, 27. novembril, #GivingTuesday raames (populaarne annetuspäev USA-s, mis on pühendatud oluliste eesmärkide toetamisele ja teadlikkuse tõstmisele).

“Peace One Day usub, et noored on rahumeelse ja jätkusuutliku maailma loomise võti,” kommenteeris Jeremy Gilley, Peace One Day looja. „Meil on väga hea meel liituda Skype’i ja Microsofti annetuskampaaniaga “Skype rahu heaks”, mis aitab meil jõuda õppuriteni kogu maailmas ja kaasata rahu eesmärgi nimel tervet generatsiooni.”

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s