Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

PlayStation Vita + Skype = ägedad videokõned

Saime valmis millegi ägedaga – nüüd saab ka PlayStation®Vita (PS Vita) abil helistada ja videokõnesid teha. Skype’i rakendus on allalaaditav PlayStation®Store kaudu alates tänasest* (Euroopa ja Aasia: alates 25. aprillist).

Skype on saadaval nii 3G/Wi-Fi kui ka Wi-Fi mudelile, mis tähendab, et saad kaasgeimeritega sidet pidada enam-vähem suvalisest kohast maailmas.

Rakendus pakub tasuta kõnesid Skype’ilt Skype’ile, sealhulgas kvaliteetseid videokõnesid PS Vita esi- ja tagakaamera abil. Skype töötab mängimise või muu tegevuse ajal “taustal”**. Seega saad kõne puhul mängu pausile panna ja jätkata hiljem sealt, kus pooleli jäi. Kui Sul juhtub aga ka natuke Skype’i krediiti olema, saab soodsalt helistada ka telefonidele – otse PS Vitalt.

PS VITA.jpg

PS Vita on varustatud 5″ puutetundliku OLED-ekraaniga, kahe kaamera ja sisseehitatud mikrofoniga, lisaks sobivad kõik Skype’i poolt sertifitseeritud peakomplektid.

Kui soovid Skype ja PlayStation Vita kohta rohkem infot, külasta meie lehekülge:  http://www.skype.com/intl/et/get-skype/on-your-ps-vita Tagasiside ja küsimused: Skype Support. Head mängimist!

* PlayStation®Store uuendamine kõikides regioonides võib võtta kuni 48 tundi.
** Mõned rakendused/mängud ei oska kõne ajal “pausi pidada”.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s