Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype ja videokõned nüüd ka Windows Phone'ile

Väga äge on välja hõigata midagi täiesti uut ja oodatut – nagu näiteks verivärske Skype Windows Phone’i beetaversioon. Nüüdsest on Skype saadaval praktiliselt kõikidel levinud nutitelefonide operatsioonisüsteemidel. Lõplikku versiooni on oodata aprillis, tänasest alates saate alla laadida beetaversiooni (see link töötab telefonis, niisama pilte vaadata saab Marketplace‘ist) ja anda meile teada, kuidas tundub.

Skype Windows Phone’i beetaversioon* oskab kõige olulisemaid Skype’i funktsioone, samuti loodame, et teile meeldib Skype’i lihtne ja puhas Metro-stiilis disain. Ja see on ju alles algus…

Skype Windows Phone’i beetaversioon laseb teha tasuta kõnesid ja videokõnesid** teistele Skype’i kasutajatele (üle 3G / 4G või WiFi***), hea hinnaga kõnesid laua- ja mobiiltelefonidele Skype’i krediidi abil, pidada tekstvestlusi ühe või mitme inimesega korraga, muuta oma profiili või kontoandmeid.

Skype Windows Phone’ile beetaversiooni saab alla laadida tasuta****, näiteks klõpsates oma telefonis siia või lugedes sellega postituse lõpus olevat QR-koodi. Telefoni op.süsteemiks peab olema vähemalt Windows Phone 7.5 (versiooninumbrit näeb telefonis Settings > About lehelt)

Skype Windows Phone’ile töötab meie testide kohaselt kõige paremini järgmistel aparaatidel:
• Nokia Lumia 710
• Nokia Lumia 800
• HTC Titan
• HTC Radar
• Samsung Focus S
• Samsung Focus Flash

Tagasiside üle on meil alati hea meel, selleks külasta meie Support Network‘i või saada oma küsimused Twitteri vahendusel: @Skype. Twitteris saab meid jälgida ka sildi #SkypeMWC abil – meil on plaanis seal terve see nädal jagada nippe ja nõuandeid Windows Phone’I kasutajatele.

WP-QRcode.png


* Skype Windows Phone’i beetaversioon on ainult inglise keeles. Eestikeelset ei oska kahjuks niipea lubada, kuna see pole ka op.süsteemis toetatud.
** Videokõnede tegemiseks peab telefonil olema vähemalt üks kaamera.
*** Kõnesid saab teha nii üle WiFi kui mobiilse andmeside. Andmeside kasutamine võib olla tasuline. Parima kvaliteediga videokõnede saavutamiseks soovitab Skype korralikku WiFi-ühendust. Kõned Skype’ilt Skype’ile toimivad alates versioonidest Skype 4.2 Windowsile, Skype 2.8 Macile, Skype 3.0 iOS’ile, Skype 2.0 Androidile, samuti sobivad Skype Linuxile ja TV-seadmetesse paigaldatud Skype.
**** Skype Windows Phone’ile on tasuta. Mobiilse andmeside kasutamine selle alla laadimiseks ei pruugi seda aga olla, seetõttu soovitame kasutada mõnda piiramatu andmesidemahuga paketti.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s