Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype 2.6 Androidile – edasta oma pühademeeleolu ka foto või videoklipina

Valminud on uus Skype’i versioon, Skype 2.6 Androidile, mis võimaldab saata pilte või videoklippe oma sõpradele ja perele – olgu need siis jäädvustused olulistest hetkedest või äridokumendid. Uus funktsioon on tasuta ja töötab nii Wi-Fi kui 3G andmesidevõrgus*.

02-Raider_2.6_whatsnew.png   07-Raider_2.6_chat_ft_02a.png

Lisaks fotode-videode ja muude failide edastamisele oleme parandanud video kvaliteeti ja vähendanud voolunälga NVIDIA Tegra 2 kiibistikku kasutatavatel seadmetel á la Galaxy Tab 10.1, Motorola XOOM ja Acer Iconia Tablet. Mis omakorda tähendab, et suur ekraan ja hea videopilt käivad nüüd veel paremini kokku.

Testimise vallast: ametlikult videokõnesid toetavate seadmete hulka lisandusid HTC Amaze 4G ja Motorola DROID RAZR. Põhimõtteliselt aga peaks mingigi kvaliteediga tasuta* videokõnesid saada teha pea kõik, kelle aparaadis vähemalt Android 2.2 (Froyo). Kui seade ei kuulu ametlikult toetatute hulka, annab rakendus videokõnede tegemise oskusest märku esimest korda Skype’i käivitades.

Skype Androidile oskab teha nii mõndagi: tasuta videokõned ja tekstvestlus, soodsa Skype’i tariifiga tavakõned mobiilidele või lauatelefonidele üle kogu maailma jne., ent meil on eriti hea meel, et saime just enne pühi valmis võimaluse saata pilte või videosid inimestele, keda kalliks pead.

Laadi Skype 2.6 Androidile alla Android Marketist või kasuta allpool leiduvat QR koodi.

Kui tekib küsimusi või soovid uue versiooniga seonduvat arutada, külasta meie Support Networki lehte või löö kaasa #SkypeTalks sessioonis meie Androidi meeskonnaga (sessioon toimub sellel neljapäeval, 15 dets., kell 20.00 / 6PM GMT)

Osalemiseks kasuta Twitteris #SkypeTalks silti ja kas @Skype või @SkypeAndroid aadressi. Kui Twitterit ei kasuta, pole ka hullu, #SkypeTalks toimub paralleelselt ka Skype Support Networkis.

S21Android-QR.png

* Vältimaks lisatasusid, soovitame kasutada piiramatu andmesidelimiidiga pakette.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s