Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Do-re-mi-fa-PÕS!

Mõned meist ei mäleta oma sünnipäevakaarte, sest need kipuvad kõik tiba ühesugused olema, teised mäletavad ainult, palju kaardi vahel oli – aga jällegi mitte kaarti ennast. Mõtlesime, et äkki peaks selle asja põnevamaks ja meeldejäävamaks tegema ja siin ta nüüd on – Facebooki rakendus Say it with Skype, mis on kindlasti ägedam, kui tavapärane “Palju õnne sünnipäevaks”-postitus.

HB1.jpg

Say it with Skype aitab sul salvestada õnnesoovide edastamiseks grupivideo, kus “grupi” moodustamisel löövad kampa Aloe Blacc, Ash, Body Language, Bowling for Soup, Charlie Simpson, CSS, Imogen Heap, Kill The Young, The Parlotones ja Scarlett Grey.

HB2.jpg

Kuidas see töötab? Ava Skype’i lehekülg Facebookis ja vali vasakust tulbast rakenduste hulgast Say it with Skype. Järgmisena vali sõber, kellele grupivideosõnum läheb, seejärel üks kümnest bändist. Bändide salvestatud sõnumitele saad ka ise kaasa lüüa – kui sul on veebikaamera ja mikrofon. Kui häbened, võid bändi poolt näidatavat sõnumit oma pildi ja paari luulerea vms. täiustada.

HB3.jpg

Igatahes – olgu selleks Imogen Heapi sulnis hääl, Charlie Simpsoni temperament või sinu sisemine rokkstaar – tulemus on meeldejääv ja tavapärasest erinev. Kui kaart saadetud ja kätte saadud, võid püsti panna päris grupivideokõne koos sõpradega ja uurida, kuidas meeldis (vihjeks: grupivideokõnedel on olemas seitsmepäevane tasuta prooviperiood).

Loodetavasti teeb “Say it with Skype” sünnipäevaõnnitlused ägedamaks.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s