Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype 2.5 Androidile: paremad videokõned, rohkem toetatud seadmeid

iOS sa uue versiooni üleeile, täna on Androidi kord :) Skype 2.5 Androidile laiendab videokõnede tuge veel 14 seadmele, mis tähendab, et kokku on neid juba 41. Skype’i videokõnede jaoks tunduvad ühed huvitavamad nende hulgast tahvelarvutid Samsung Galaxy Tab 10.1 ja Motorola Xoom 2.5.

Uue Skype’i Androidile saab alla laadida Android Marketist, oma seadme brauserit kasutades lehelt Skype.com/m või postituse lõpust leitava QR-koodi abil.

Skype 2.5 Androidile lisab ametlikult videokõnede toe järgmistele seadmetele:
– Samsung Galaxy Tab 10.1
– HTC Nexus One
– HTC Shooter
– Sony Ericsson Xperia Live with Walkman
– Sony Ericsson Xperia neo V
– LG Optimus Black
– LG Optimus 3D
– LG Optimus 2x
– Motorola Photon
– Motorola Droid 3
– Motorola Bionic
– Motorola Xoom
– Motorola Atrix
– Acer Iconia

Täieliku nimekirja videokõne toega seadmetest leiad Android Marketist.

Android25.jpg

Mis veel? Skype 2.5 Androidile oskab teha videokõnesid ka püstiasendis ja videopilti kõne ajal topeltpuudutuse abil suumida. Bluetoothi kasutavad peakomplektid töötavad nüüd paremini, parandatud on ka hulk muid tehnilisi probleeme.

Sarnaselt Maci ja iOS’i uuendusega saab ka Android reklaamiplatvormi toe. Skype krediidi, Skype Premiumi ja kõnepakettide kasutajad neid siiski ei näe.

Kui on küsimusi-soovitusi, kiika meie Skype Supporti lehele (mis eesti keeles kahjuks ei ole) või jäta kommentaar siia.

S21Android-QR.png

3 thoughts on “Skype 2.5 Androidile: paremad videokõned, rohkem toetatud seadmeid

 1. janikalauri0304 said 5 years ago

  Tere! Vabandan väga, et minu postitus on vales kohas, aga kahjuks ka suure otsimise peale ei leia ma kohta,kuhu ja kelle poole oma murega pöörduda (leian kohad kuhu inglise keeles kirjutada, aga selleks pole ma kahjuks võimeline). Kasutan pidevalt Skype To Go numbreid, aga viimasel nädalal on kõnekvaliteet peaaegu olematu- helistajana pole väga hull, aga kellele helistan, temal minu kõne hakib nii,et peeaegu võimatu on aru saada. Võibolla oskate aidata või suunata , kuhu pöörduksin. Vabandan veelkord vale teema alla kirjutamise pärast, aga siiski vastust oodates,

  Janika Lauri

 2. kristokaiv said 5 years ago

  Tere! Kas kõnekvaliteet on sama kehv ka juhul kui nendele numbritele Skype abil otse helistada või ainult siis kui kasutate Skype To Go numbreid?

  Kristo Kaiv

 3. janikalauri0304 said 5 years ago

  Tere taas! Otse helistamist ei proovinud, ei tulnud selle peale. Aga katsetasin erinevate registreeritud telefonidega erinevatele Skype To Go numbritele- kõigiga oli sama häda. Aga eile õhtupoolikul läks asi oluliselt paremaks- hakkimine kadus, kuigi vahepeal tuli mitu korda valida, kuna kumbki pool pärast vastuvõtmist ei kuulnud teineteist. Sellega saab veel kuidagi hakkama, valid mitu korda ja mis seal ikka, aga see hakkimine oli tõesti närvesööv- oled ostnud paketi ja rääkida ikka ei saa….. Kvaliteedi kohapealt on kogu selle paari aasta jooksul, mis mina olen eelpool olevat skeemi kasutanud, olnud ikka aegajalt seda, et minul kui väljahelistajal on pärast teise poole kõne vastuvõtmist telefonis kohutav sahin. Aga katkestades kõne ja uuesti valides, seda pole. Vahel tuleb ka kolmas kord valida. See nüüd pole siin nurin, vaid lihtsalt kogemuse jagamine- tegelikult olen ikka väga tänulik sellele meetodile, mida saan kasutada-rahaliselt tõi see suure säästu meie perele. Jõudu edaspidiseks kogu Skype meeskonnale ja loodame, et neid häirivaid elemente jääb aina harvemaks.

  Janika Lauri

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s