Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype iPhone'ile ja iPadile: Bluetooth ja värinavastane võitlus

On tore, et meie “iRakendused” on osutunud päris populaarseteks. Skype’i iPhone’ile on alla laaditud juba ligi 60 miljonit korda, sh. üle miljoni korra esimese 36 tunni jooksul, päris-päris alguses, märtsis 2009. Kui augustis valmis Skype iPadile, saime tasuta rakenduste alajaotuses terveks nädalaks esimesele kohale pea kõikides kohalikes iTunes’i rakendustepoodides üle ilma (1).

Nüüd loodame, et lisaks populaarsusele saavad meie rakendused jälle ka veidi paremaks. Skype iPhone’ile oskab nüüd võidelda värinast tingitud videokvaliteedi halvenemisega, seega peaks teie seadme tagakaamerast vestluspartnerini jõudev pilt olema selgem ja ilusam.

Teiseks on meil hea meel, et saime avaldamisküpseks omaduse, mida on kaua oodatud: tugi Bluetoothile. Tänu sellele saab nüüd kõnedeks kasutada ka sinihambulisi peakomplekte ja “käed-vabad”-süsteeme – juhtmevaba ühendus on mugavam ja mõnikord ka ainuke võimalus (nt roolis olles).

Sarnaselt viimasele Macile toetavad mõlemad täna välja tulnud rakendused meie reklaamiplatvormi. Nagu sealgi, Skype’i krediiti või pakette kasutavad inimesed sellest osa ei saa. Uuenenud iPhone’i rakendus tuleb ka ühe olulise turvaparandusega.

Skype iPhone’ile ja Skype iPadile on mõlemad saadavalt Apple’i iTunes rakendustepoest. iPadi uuendus sobib mõlemale mudelile, iPhone’i rakenduse puhul oleks vajalik vähemalt 2. generatsiooni iPhone/iPod Touch või emb-kumb iPad (2).

Kui tekib küsimusi-soovitusi, siis avatud on nii Skype Support (mitte küll eesti keeles, kahjuks) kui ka siinsed kommentaarid. Loodame, et mõlema rakenduse uuendused lähevad asja ette.

LISAKS
Ilmneb,et mitte kõigil ei pruugi uuendatud rakendus käituda korralikult ja välja võivad lüüa järgmised sümptomid:
– Skype’i krediiti justkui polekski – ärge muretsege, krediit on alles ja rakendus oskab jäägi “üle küsida” kui teed mõne krediiti vajava kõne
– kontaktide sünkroniseerimine on aeglane
– kontoandmetest on osa puudu – pilt, nimi vms.

Kõrvaldame need probleemid, palume vabandust ja loodame, et parandatud versioon saab Apple’i poodi üles nii kiiresti kui võimalik.

Ajutise lahendusena on Heartbeat blogis soovitatud “puhast installi” e. Skype’i oma seadmest kustutamist ja seejärel AppStore’ist uuesti alla laadimist ja installi.
Tähelepanu: seda soovitust võivad proovida AINULT need, kel iOS 4 või uuem. Vanema operatsioonisüsteemi jaoks ei pruugi Apple’i rakendustepoes enam sobivat versiooni olla.

1) Allalaadimiste statistika vastavalt iTunes Connecti andmetele
2) Vajalik iOS 4.0 või uuem op-süsteem.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s