Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Uus beetaversioon Macile ehk Tere, Facebook!

Ilmselt olete märganud, et Skype Macile on sattunud üha kiiremasse uuendusterattasse – sel aastal on ilmavalgust näinud päris uus kasutajaliides, HD-kvaliteediga videokõned, mugavam kõnekontroll jne…

Väljas on järjekordne beetaversioon – Skype 5.4 Macile – mis rebib end Windowsi-versioonis leiduvatele võimalustele järele: nüüd saab suhelda oma Facebookis “hängivate” sõpradega otse Skype’is. Lisaks tavalisele vestlemisele saab jälgida nende uudisvoogu, uuendada enda oma, “laikida” ja kommenteerida.

Kuidas see töötab? Ku sisselogimisel seda ei pakuta, siis Skype’i tahvlil leiad paremast nurgast hammasratta, mille menüüs “Ühenda Facebookiga”, peale mida tuleb ka Facebooki sisse möllida. Edaspidi on kontaktide hulgas eraldi Facebooki sõprade nimekiri, nendega vesteldes ei saa vestluspartner arugi, et sa tegelikult teed seda läbi Skype’i. Lisaks talletub sama vestlus ka sinu Facebooki ajalukku.

Skype 5.4 for Mac Beta.jpg

Teine uus Skype’i Windowsiversioonilt laenatud omadus on reklaamiplatvorm (ingliskeelne pikem jutt). Kui juhtud tarbima meie tasulisi teenuseid või kasutama Skype’i krediiti, siis sa kahjuks reklaame ei näe ;)

Palume siis järele vaadata, kuidas uus versioon meeldib ja kui on küsimusi-ettepanekuid, siis üks parimaid kohit nende arutamiseks on meie Skype Support Network (mis kahjuks ei ole küll eestikeelne, nii et kui see on takistuseks, saab ka siin kommenteerida).

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s