Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Skype'i WiFi: nüüd ka iPhone'ile, iPadile ja iPod Touchile

Skype’i WiFi, varem tuntud nime all Skype Access, on nüüd ka iOS platvormil ning selle saab Apple’i rakenduste poest tasuta alla laadida.

Skype’i WiFi rakenduse ja oma iPhone’i, iPadi või iPod Touchi (vajalik vähemalt iOS 4.1 ja multitaskingu võimalus) abil on võimalik internetti kasutada enam kui miljonis WiFi-alas, mis katavad hotelle, lennu- ja rongijaamu, messikeskusi, baare ja restorane. Skype’i krediidiga tasudes maksad ainult võrgus oldud aja eest ning seega pole paari Skype’i kõne või kiire postkasti kiikamise tarvis vaja osta korraga tervet tundi või maksta mingi päevapileti eest.

Eriti kasulik, isegi hädavajalik, on Skype’i WiFi maailmaränduritele puhkustel ja ärireisidel, sest nii on võimalik väga lihtsalt ja soodsalt oma iPhone’i, iPadi või iPod Touchi abil internetti kasutada. Minutipõhised maksed ja võrku pääsemise kergus tähendavad, et saab teha Skype’i kõnesid, “säutsuda” Twitteris, laadida netti pilte või hoida end kursis Facebookis toimuvaga – samal ajal hoidudes välismaal kummitavatest roamingu-tasudest.

Skype’i vahendatava WiFi-ühenduse minutihind algab ümmarguselt 0,06 dollari/4 penni/5 eurosendi piirilt (koos käibemaksuga) ja tasuda tuleb ainult reaalselt võrgus oldud aja eest. Andmete üles-allalaadimise osas piirangud puuduvad.

SkypeWiFi.png
Skype’i WiFi kasutamiseks on vaja Skype’i kontot ja natuke Skype’i krediiti**, rakenduse kasutamine on väga lihtne:

  • laadi rakendus App store’is oma iPhone’i, iPadi või iPod Touchi,
  • ava Skype’i WiFi rakendus ja logi oma Skype’i kontoga sisse
    (vajadusel loo see eelnevalt skype.com’is),
  • klõpsa “Go Online” ja võrgus sa oledki,
  • kui kõik tehtud-vaadatud, klõpsa “Disconnect”.

Seoses Skype’i WiFi saabumisega anname tasuta “proovisõidu” ka: ajavahemikus 20. aug. kell 00:00 – 21. aug. 23.59 BST (Eestis asudes nihkuvad ajad kaks tundi varasemaks, kuna oleme 2 tundi briti suveajast ees) on Skype’i WiFi vahendusel neti kasutamine kokku 60 minutit*** tasuta. Nii et laadi endale Skype’i WiFi, leia toetatud leviala ja surfa.

Skype’i WiFi töötab koostöös erinevate maailma WiFi-operaatoritega, täpne loetelu meie partneritest: skype.com/go/skypewifi

*Täpne hind sõltub WiFi-operaatorist.
**Skype’i konto loomiseks või Skype’i krediidi ostmiseks tuleb külastada Skype.com veebilehte läbi arvuti või oma iOS brauseri.
***Maks. neli 15-min sessiooni ühe Skype’i konto kohta.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s