Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Lõvisõbralik ja eriti selge videopildiga: Skype 5.3 Macile

Eelmisest Macile mõeldud versioonist alates ei ole just liiga palju bitte võrku voolanud, ent tore on teada anda, et juba on saadaval veel uuem, veel parem versioon: Skype 5.3 Macile. Lisaks erinevatele veaparandustele ja kasutajaliidese arendustele tuleb uus versioon kahe suurema uuendusega: ametlik tugi värskele operatsioonisüsteemile (Mac OS X v10.7 “Lion”) ja kõrgekvaliteedilistele (HD) videokõnedele.

Kuigi Skype 5.3 Macile on ehitatud töötama Apple’i uue operatsioonisüsteemiga Lion, ei maksa muretseda – toetatud on ka vanemad OS X versioonid kuni Leopardini.

Mac53.jpg

Käesolev versioon võimaldab teha sõprade ja perega veel selgema pidiga videokõnesid. HD-kvaliteediga videopildi nägemiseks on vaja kasutada Mac’i sisseehitatud kaamerat või vastava võimalusega välist mudelit Skype’i poest, näiteks Logitech C910. Et pilt kuhugi toppama ei jääks, peaks võrguühendus võimaldama ca 1,5Mbps nii üles- kui allalaadimisel.

Nagu ikka, soovitame uuenenud versiooni kohe alla laadida – www.skype.com/go/download. Kui tekib küsimusi ja kommentaare, visake pilk peale meie uuele Skype Support Networkile aga loodetavasti Skype 5.3 Macile käitub igati korralikult ja meeldib teile.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s