Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Uus Skype Androidile toob videokõned

Meil on hea meel teatada, et Skype Androidile oskab nüüd videkõnesid teha ja sa saad jagada ilusaid-olulisi momente oma elust – asukohast sõltumata.

Videokõned Skype’i Androidi rakendusel toimivad nii Wi-Fi kui 3G ühendusega*. Laadi rakendus alla Android Marketist või telefoni veebibrauseri abil: Skype.com/m.

Uue rakendusega on võimalik:

  • teha tasuta kahesuunalisi videokõnesid teise Skype’i kasutajaga, kel iPhone, Mac, Windows, vastav Androidi telefon või isegi telekas**
  • helistada soodsalt mobiilidele ja lauatelefonidele üle terve maailma.
  • saata SMS-e pereliikmetele ja sõpradele kõikjal ja teha seda Skype’i suurepäraste tariifidega.

Lisaks sellele on täielikult uuenenud Skype’i Androidi rakenduse kasutajaliides. Uus põhimenüü laseb mugavalt surfata oma kontaktides, vaadata ja muuta oma andmeid, teha telefonikõnesid, kontrollida Skype’i krediidi jääki ja loomulikult teha ka videokõnesid. Kuid see ei ole veel kõik – värske on ka Skype’i tujuteadete osa, et oleks veel lihtsam jagada, mida sa tunned, mis sulle meeldib või millega tegeled.

Android Phones_for int.jpg

Kahesuunalise videokõne tegemiseks peab seadmel olema kaamera ka esiküljel ja Androidi versioon 2.3 või uuem. Telefonid, millel videokõned hetkel toimivad: HTC Desire S, Sony Ericsson Xperia neo, Sony Ericsson Xperia pro ja Google Nexus S. Meil on kahju, kui sinu praegune telefon hetkel videokõnesid ei toeta, ent päris kindlasti plaanime peatselt seda nimekirja täiendada.

Skype for Android w video QRcode.png

NB! Android Marketil läheb lehtede uuendamisega veel veidi aega, seega palume natuke hiljem uuesti proovida, kui nende lehekülg pakub endiselt Skype’i vanemat versiooni.

* Võivad lisanduda andmesidetasud.
** iPhone ja iPod Touch (4. generatsioon), millel iOS4 või uuem, Skype Windowsile versioon 4.2 või uuem, Skype Mac’ile versioon 5.0 või uuem.

One thought on “Uus Skype Androidile toob videokõned

  1. televiisor1 said 5 years ago

    Huvitav kuna saavad x8 omanikud jälle skypega helistada? Uue versiooniga x8 mikker ei tööta, isegi teie enda foorumis spets teema … Aga ei miskit abi, täielik vaikus skype poolt.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s