Skype Blogs

Product News, Customer Stories and Updates from Skype

Share

Share

Vahtkonnavahetus Skype'i blogis – tere tulemast, Sepp!

Minu pea 6 aastat kestnud Skype’i blogija karjäär jõuab selle postitusega rõõmsa lõpuni, aeg on teatepulk üle anda ja teen seda rahuliku südamega, sest tulevased kirjatükid on heades kätes.

Viljar Sepp, sõpradele lihtsalt Sepp, teab Skype’ist läbi ja lõhki kõike. Ning seda mitte ainult eesti või inglise keeles, kuna ta tegeleb lokaliseerimise ja tõlgetega, siis pole talle mingi probleem kasutada Skype’i näiteks türgi või araabia keeles.

Skype’is on Sepp juba vana olija, viis aastat on piisavalt pikk aeg, et osata vastata kõikidele küsimustele ja kirjutada vähetuntud kasutusvõimalustest või uusimatest võimalustest. Ja kui keegi küsib, et millised on Sepa kirjutamiskogemused, siis suunake oma brauser sepp.offline.ee ja üritage ennast kõige vanema postituseni läbi närida. Lugemist ja vaatamist peaks nädalaks jätkuma.

Kuu aega Bostonis elamist on meelde tuletanud, kui iseenesestmõistetavalt Skype meile üsna maagilist lahendust pakub. Alles paar päeva tagasi tegime konverentskõne, kus 7-8 osalejat, kõik USA ja Eesti eri paigus laiali, mõned sülearvutitega, teised iPhone’i peal Skype’i kasutamas. Tänu grupivideole said pooled meist üksteisele ka ekraanil viibata. Kõne hinna võib igaüks ise välja arvutada:)

Mäletan, kui viis aastat tagasi Skype’is konverentskõnesid tegime ning iga kord oli kõne lõppedes tunne justkui oleks mingit võlulahendust kasutanud. Tänaseks on Skype ja selle lahendused täiesti iseenesest mõistetavaks muutunud.

Jään põnevusega ootama, millega Skype tulevikus üllatab ja võlub:)

One thought on “Vahtkonnavahetus Skype'i blogis – tere tulemast, Sepp!

  1. oks said 5 years ago

    Paremat inimest polekski saanud selle rolli pärijaks valida.
    Teller – jääme sind kindlasti igatsema, ja Sepp – (pekki, kuidas “looking forward to” lokaliseerub?) ootame uusi põnevaid ja silmaringi avardavaid kirjatükke! No pressure. :D

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s